cs en

 

VIP pokoj

 

Co je pokoj VIP?

Náš nejoblíbenější pokoj je velmi prostorný a co je hlavní, je vybaven saunou a vířivkou ( whirlpool ). Kapacita obou zařízení je až 6 osob, nemusíte přijít nutně v páru. Garantujeme Vám naprosté soukromí.

Pro rezervaci VIP pokoje volejte: 732885243 ; telefonní linka funguje non stop, ale jak už bylo zmíněno, VIP pokoj je velmi oblíben, proto je lepší rezervovat jej den předem.

 

DOPORUČUJEME!!

Jen u nás najdete VIP pokoj se saunou a s whirlpoolem. Dopřejte si ještě silnější zážitek se svou milovanou osobou! Kreativita se cení a studené počasí jen vybízí k tomu, abyste se spolu šli prohřát do horké sauny a pak relaxovali v teplé perličkové lázni!

Sauna i whirlpool má kapacitu až 6 osob, můžete si zarezervovat i ve větší skupině.

 

 

Nekonečná relaxace..

Víte že,...

kombinace finské sauny, studené sprchy a masážní koupele ve vířivce má naprosto blahodárné, revitalizující účinky?

V sauně se zbavíte všech nečistot, uvolní se Vám póry a střídáním pobytů v horké sauně a ledové sprše zvyšujete svoji tělesnou kondici a obranyschopnost těla a zároveň předcházíte mnoha onemocněním. Více info pod odkazem SAUNA.

Ve vířivce čili whirlpoolu se Vám díky masážním tryskám prokrví tkáně a uvolní svalstvo. Při pravidelném používání odstraňuje celulitidu, ale co je hlavní, perličková koupel odplaví Váš stres a napětí! Více info pod odkazem WHIRLPOOL.